Serwis regałów paletowych

Serwis regałów paletowych

Kontynuujemy temat bezpieczeństwa regałów paletowych. W poprzedmi wpisie koncentrowaliścmy się na kwestaich projektowych (szerokość korytarzy), szkoleniach i przeglądach regałów magazynowych. Te zagadnienia nie wyczerpują tematu. O czym jeszcze warto pamiętać, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia regałów paletowych? O prawidłowym montażu regałów oraz serwisie!

Serwis regałów magazynowych

Zacznijmy od serwisu. Przeglądy regałów magazynowych to tylko jeden z elementów kompleksowego planu zarządzania bezpieczeństwem układów regałowych w projekcie. W przypadku stwierdzenie jakichkolwiek usterek konieczne jest przejście do kolejnego etapu, czyli serwisu.

Zakres prac serwisowych jest zależny od rodzaju usterki. W uzasadnionych przypadkach dopuszczalna jest naprawa regału paletowego. Jednak zdecydowanie częściej konieczna jest wymiana wadliwego elementu. 

Profesjonalny montaż regałów paletowych

Warto wspomnieć, że wielu problemów pojawiających się w codziennej eksploatacji regałów paletowych można uniknąć dzięki profesjonalnemu montażowi. Prace montażowe wykonane przez profesjonalna ekipę gwarantują, że regał paletowy będzie zgodny z projektem. Dodatkowo można mieć pewność, że wszystkie elementy zostaną zamontowane w sposób zapewniający długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.

Korzystanie z usług wykwalifikowanych firm specjalizujących się w montażu regałów magazynowych jest szczególnie wskazane w przypadku zakupu systemy na rynku wtórnym. Dzięki doświadczeniu ekipy montażowej możliwe jest dodatkowe sprawdzenie stanu technicznego regału paletowego i w razie wykrycia jakichkolwiek usterek – wymiana części. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać jak ważne jest wykrycie wad lub uszkodzeń przed rozpoczęciem eksploatacji. Niezidentyfikowane usterki mogą być przyczyną naprawdę poważnych awarii systemu regałowego. A ich usunięcie w trakcie użytkowanie generuje bardzo wysokie koszty.

HDsystem-logo
Regały Wysokiego Składowania

Jesteśmy niezależnym dostawcą regałów paletowych nowych i używanych. Świadczymy także usługę znakowania poziomego ciągów komunikacyjnych oraz prowadzimy sprzedaż akcesoriów magazynowych.

KONTAKT Z NAMI

  • 507-750-302
  • biuro@hdsystem.net.pl

DANE FIRMY

HD System Maciej Zawisza

96-500 Sochaczew

Żwirowa 11A

  • NIP: 8371746790
  • REGON: 364176412
Przewiń do góry