Blog

HD System

Regały magazynowe - co czeka branżę po epidemii

Regały magazynowe – co czeka branżę po epidemii?

Panująca epidemia COVID-19 nie pozostaje bez wpływu na bieżącą działalność. I na pewno nie pozostanie bez wpływu na najbliższą przyszłość. Co czeka branżę regałów magazynowych po epidemii? Czy należy spodziewać się pozytywnych czy negatywnych skutków? Regały magazynowe a rozwój branży e-commerce We wcześniejszym wpisie poruszyliśmy temat wpływu rozwoju e-commerce na rynek regałów magazynowych.
Zobacz wpis
Serwis regałów paletowych

Serwis regałów paletowych

Kontynuujemy temat bezpieczeństwa regałów paletowych. W poprzedmi wpisie koncentrowaliścmy się na kwestaich projektowych (szerokość korytarzy), szkoleniach i przeglądach regałów magazynowych. Te zagadnienia nie wyczerpują tematu. O czym jeszcze warto pamiętać, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia regałów paletowych? O prawidłowym montażu regałów oraz serwisie!
Zobacz wpis

Uszkodzenia regałów paletowych – jak ich unikać?

Dzięki swojej niezwykle mocnej konstrukcji regały paletowe są bardzo wytrzymałe. Odpowiedni projekt i fachowy montaż dają gwarancję, że regał będzie służył przez wiele lat. Jednak bezawaryjna eksploatacja byłaby możliwa wyłącznie w środowisku testowym, które nie występuje w praktyce gospodarczej. W rzeczywistości regały magazynowe narażone są na wiele zagrożeń.
Zobacz wpis

Regały magazynowe – rozwój rynku a epidemia COVID-19

Nie można nie zauważyć, że obecna sytuacja związana z epidemią COVID-19 negatywnie wpływa na gospodarkę i funkcjonujące w jej ramach firmy. Jednak wpływ ten nie jest jednakowy. Niektóre branże nadal mają się bardzo dobrze i notują wzrosty obrotów. Jak wygląda sytuacja w branży regałów magazynowych?
Zobacz wpis

Przeglądy regałów magazynowych a efektywność

Przeglądy regałów magazynowych są jednym z najważniejszych elementów systemu poprawy bezpieczeństwa w hali. A nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że w branży magazynowej jest to obszar niezbędnie ważny. Czy minimalizacja zagrożeń to jedyna korzyść wynikająca z kontroli? Czy przeglądy regałów magazynowych mają wpływ na efektywność operacyjną obiektu?
Zobacz wpis
Regały magazynowe

Regały magazynowe a uniwersalność obiektu

Wielu naszych klientów pyta o najbardziej uniwersalne rozwiązania w obszarze regałów magazynowych. Jest to temat bardzo aktualny i postanowiliśmy podzielić się najważniejszymi informacjami. Zapraszamy do lektury krótkiego poradnika. Dlaczego magazyn powinien być uniwersalny?
Zobacz wpis
Regały paletowe zabezpieczenia fizyczne

Regały paletowe – sposoby zabezpieczenia

Nawet najlepiej zaprojektowane i wykonane regały paletowe nie są całkowicie odporne na zniszczenia. Warunki pracy z magazynie sprzyjają występowaniu wielu zagrożeń, których materializacja może mieć poważne konsekwencje. Dlatego dużą uwagę przykłada się do rozwiązań poprawiających poziom bezpieczeństwa. Oto trzy najlepsze sposoby zwiększania bezpieczeństwa eksploatacji systemów regałów magazynowych.
Zobacz wpis
Zimowe przeglądy regałów magazynowych

Zimowe przeglądy regałów magazynowych

Branża magazynowa charakteryzuje się dosyć wysokim ryzykiem wypadków. A w okresie zimowym ryzyko dodatkowo wzrasta. I to nie ze względu na świąteczną gorączkę zakupową i związaną z nią zwiększoną pracochłonnością Ale ze względu na warunki atmosferyczne.
Zobacz wpis
Regały magazynowe - zmienność

Regały magazynowe – przyczyny dużej zmienności

Branża magazynowa nie funkcjonuje w próżni. Potrzeby w zakresie magazynowania materiałów i wyrobów gotowych są pochodną działalności innych branż. I praktycznie każda zmiana rynkowa może być przyczyną zmian w funkcjonowaniu obiektów magazynowych.
Zobacz wpis
HDsystem-logo
Regały Wysokiego Składowania

Jesteśmy niezależnym dostawcą regałów paletowych nowych i używanych. Świadczymy także usługę znakowania poziomego ciągów komunikacyjnych oraz prowadzimy sprzedaż akcesoriów magazynowych.

KONTAKT Z NAMI

  • 507-750-302
  • biuro@hdsystem.net.pl

DANE FIRMY

HD System Maciej Zawisza

96-500 Sochaczew

Żwirowa 11A

  • NIP: 8371746790
  • REGON: 364176412
Przewiń do góry