Skup regałów magazynowych

Skup regałów magazynowych

Skup regałów magazynowych to usługa znana na świecie od wielu lat i zyskującą coraz większą popularność w Polsce. Nie należy się temu dziwić. W branży działa wiele podmiotów zainteresowanych używanymi regałami magazynowymi, a rynek wtórny rośnie w dynamicznym tempie.

Co warto wiedzieć o tej usłudze? Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami.

Kiedy warto skorzystać z usługi skupu regałów magazynowych

Najczęściej używane regały sprzedaje się w następujących przypadkach:

Niezależnie od przyczyny, sprzedaż systemu regałów magazynowych jest opłacalna. Pozwala bowiem na odzyskanie części zainwestowanych środków. Sprzedaż pozwala także pozyskać środki na zakup nowych systemów regałowych.

Wartość systemu regałów magazynowych

Od czego zależy wartość używanego systemu regałów magazynowych. Czynników, które mają na to wpływ jest wiele. Do najważniejszych należą:

Wyceny dokonują eksperci zajmujący się remarketingiem regałów magazynowych (czyli sprzedażą regałów magazynowych na rynku wtórnym). Eksperci biorą pod uwagę wszystkie wyżej wymienione czynniki, a także zwracają uwagę na dotychczasową eksploatację regałów. Dlatego posiadać pełną dokumentację dotycząca m.in okresowych i bieżących przeglądów systemu, gdyż dzięki niej wartość regałów może znacząco wzrosnąć.

Profesjonalny demontaż regałów magazynowych

Planując sprzedaż systemu regałów magazynowych warto pamiętać o ich profesjonalnym demontażu. Podczas prac tego typu dochodzi bowiem do wielu uszkodzeń, które mogą mieć istotny wpływ na cenę końcową. W najgorszym wypadku uszkodzenia mogą być na tyle poważne, że uniemożliwiają sprzedaż regałów.

Na rynku funkcjonuje wiele firm trudniących się demontażem i ponownym montażem regałów magazynowych. Dzięki ich doświadczeniu i kompetencjom proces ten przebiega sprawnie i bez niepotrzebnych komplikacji. Dlatego warto korzystać z ich usług.

HDsystem-logo
Regały Wysokiego Składowania

Jesteśmy niezależnym dostawcą regałów paletowych nowych i używanych. Świadczymy także usługę znakowania poziomego ciągów komunikacyjnych oraz prowadzimy sprzedaż akcesoriów magazynowych.

KONTAKT Z NAMI

  • 507-750-302
  • biuro@hdsystem.net.pl

DANE FIRMY

HD System Maciej Zawisza

96-500 Sochaczew

Żwirowa 11A

  • NIP: 8371746790
  • REGON: 364176412
Przewiń do góry